ДОСЯГНЕННЯ І УСПІХИ РАДЕХІВСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

22 вересня 2011р, ЗМІ про нас. Прес-служба

Ліс завжди був порубіжжям людських стосунків, вимагаючи до себе уваги і поваги, доброго слова і лагідних рук.

Мабуть, саме тому з покоління у покоління, з династії до династії відбувалася справжня селекція фахових лісоводів, які сьогодні складають велику, але єдину лісівничу родину, у якій один за всіх та всі за одного.

Я з гордістю сьогодні можу сказати, що у лісі працюють самовіддані люди, здатні принести йому у жертву свій розум і силу, свою любов і навіть життя - про що і свід­чать результати спільної праці.

За вісім місяців 2011 року ДП "Радехівське ЛМГ" реалізувало лісопродукції на суму 12 млн. 910 тис.грн., в тому числі на експорт 5 610 тис.грн., що складає 133% до відповідного періоду минулого року. Зустрічаємо ми свято й без боргів до бюджету й Пенсійного фонду. Під­приємство сплатило державі податків в розмірі 3 млн. 260 тис.грн., в тому числі до Пенсійного фонду - 1 млн. 645 тис.гривень.

Вирощування лісу - це і науково склад­на, і фізично нелегка праця, а її теперішній обсяг оцінять лише наступні покоління. Бо, приміром, береза і вільха ростуть 60 років, сосна - понад 80, а стиглість дуба перевищує 100 років. Тому наша праця - для май­бутнього, для того, щоб Львівщина і через століття мала завдяки своїм лісам здоровий мікроклімат, потужний лісовий фонд, який є легенями нашого краю.

Щороку ми засаджуємо сіянцями понад 100 гектарів лісових площ. При цьому обов'язково заліснюємо місця зрубів, де проведено планову вирубку.

Цього року нами було посаджено лісові культури на площі 112 гектарів, доповнено 79 га лісових культур, з них 9 га - на площах захисного лісорозведення. Проведено сприяння природному поновленню на площі 9 га, догляди за лісовими культурами на площі 550 гектарів, закладено лісові розсадники на площі 1,4 гектара, де висіяно насіння сосни звичайної, ялини, модрини, дуба та інших порід. Уже цьогоріч на підприємстві заготовлено 89 кг лісового насіння шпилькових порід, що становить 119% плану. Підприємство створило потужну постійну лісонасіннєву базу, де щорічно проводиться ряд лісогосподарських заходів, спрямованих на утримування її в належному вигляді, таких як: обкошування, догляд за кроною, вирубування порослі другорядних порід, очистка від заха­ращеності, поновлення написів та огорожах тощо.

Проведено рубки догляду за лісом на площі 214 гектарів. За 8 місяців 2011 року від рубок формування і оздоровлення лісів заготовлено 11 тис. 915 куб.м ліквідної деревини. Від рубок головного корис­тування заготовлено 24 тис. 917 куб. м деревини, що відповідає нормативним документам по використанню лісосиро­винних ресурсів. Вивезено 21 тис. 228 куб.м. деревини на нижній. склад.

Важливу роль у виробничій діяльності підприємства відіграє нижній склад. Адже від їх раціонального розкряжування і сортування лісопродукції залежить фінан­совий стан підприємства. За 8 місяців 2011 року розкряжовано 9223 кбм. деревини. Не менш важливу роль відіграє і ра­ціональне використання лісових ресурсів. Так, лісозаводом перероблено 11968 кбм. деревини. Вироблено товарної продукції деревообробки на суму 6 млн. 794 тис.грн. Випуск продукції деревообробки з 1 кмб. пущеної в переробку деревини становить 568 грн. Виготовлено 3309 куб. м пило­матеріалів, 1 тис. 552 куб.м. заготовок пилених для європіддонів. Середньо­місячна заробітна плата на одного пра­цюючого в еквіваленті повної зайнятості за серпень складає 2292 грн.

Велику повагу викликає робота наших лісокультурниць, лісорубів, водіїв, стро­пальників, трактористів, верстатників - всіх, хто трудиться для розвитку і по­кращення наших лісів, захищає та оберігає флору та фауну лісових масивів. Спасибі кожному з вас за вагомий внесок у спільний доробок колективу. Слава вашим на­трудженим рукам, що не знають втоми.

Сьогодні хочеться назвати тих, хто своєю сумлінною працею, своїми старан­нями і досвідом творять і охороняють наші надбання. Серед них: Юхновський Володимир Юрійович та Галущак Валерій Степанович з Сокальського лісництва; Коліда Григорій Петрович та Глущенко Тарас Васильович з Бендюзького лісництва; Мартинюк Ігор Іванович, Соболта Олег Володимирович, Антонюк Валерій Петрович та Свистун Степан Петрович з Витківського лісництва; Левусь Петро Іванович та Семчук Михайло Силь- вестрович з Радехівського лісництва, Зробок Володимир Ігорович, Мартинюк Михайло Васильович, Зелінський Михайло Павлович та Зробок Іван Ігорович з Лопатинського лісництва, Мазепа Ярослав Зіновійович, Олива Ігор Петрович, Боднарчук Ігор Іванович та Стрілецький Володимир Петрович з Нивицького лісництва; Лавний Петро Дмитрович, Кусий Ігор Мар'янович, Мастяк Юрій Федорович та Сологуб Ярослав Степанович з Бабичівського лісництва, Веретельник Степан Петрович, Христин Володимир Ярославович, Марків Роман Іванович та Хомишак Василь Володимирович з лісовозної дороги, Іва- ницький Ярослав Михайлович, Зелінський Андрій Володимирович, Богуш Юрій Іванович та Клебаник Ярослав Григорович з нижнього складу; Феденишин Ярослав Васильович, Смаль-Стоцька Надія Сте­панівна, Дрозд Андрій Євгенович та Білик Ярослав Васильович з лісозаводу.

Перелік сумлінних працівників можна продовжити, в колективі працюють справжні фахівці-професіонали: Хом'як Петро Петрович, Андрейців Степан Михайлович, Прокопович Ігор Степанович, Гетьман Володимир Іванович, Вілюра Роман Володимирович, Пилипчук Леся Євгенівна, ІИведюк Володимир Іванович, Сологуб Петро Ярославович, Корчак Зіновій Петрович, Данилюк Наталя Яківна, Лепех Степан Ігорович, Панчук Федір Федорович, Циганюк Олександр Якович.

Дорогі колеги, з власного досвіду знаю всі труднощі нашої професії. Терниста і звивиста ця стежка, але, одного разу ступивши на неї, справжній лісівник уже ніколи не зупиниться, не повернеться і не пожалкує про свій вибір.

І сьогодні ми з повагою говоримо про наших лісничих: Сологуба Олександра Ярославовича, Парубочого Олега Степа­новича, Москаля Романа Івановича, Петраша Івана Васильовича, Карпіва Ігоря Володимировича, Миськіва Миколу Ільковича, Гвоздя Петра Васильовича.

Всі вони свідомо розуміють своє місце та завдання в колективі і роблять все для того, щоб їхня скромна праця спри­чинилася до відбудови нашого лісового господарства.

Хочу поділитися з Вами і успіхами, яких досягнув звалювальник лісу Нивицького лісництва Кухта Володимир Романович. Виборовши перше місце в обласних змаганнях, він представляв Львівщину на Всеукраїнських змаганнях, де був за крок від перемоги, і виборов друге місце.

Особливу вдячність хотів би висловити нашим ветеранам. Ліси, створені вами, сьогодні виросли і є національним багатством нашого краю. Велике вам спасибі, дорогі ветерани, за вашу само­віддану працю! Ви зараз на заслуженому відпочинку, але серцем завжди поруч, а сьогодні тут із нами, це: Волошинський Микола Гнатович, Сухнацький Зеновій Якубович, Скопик Петро Васильович, Круглій Михайло Варфоломійович, Кручкевич Софія Федорівна, Козицька Антоніна Василівна, Мазур Катерина Дмитрівна, Грисюк Олександр Іванович, Шишка Ігор Миколайович, Лавренюк Василь Антонович, Кононовичо Володимир Іванович, Шевчук Степан Йосипович, Куць Іван Миколайович, Степанюк Василь Іванович, Сосукайло Юліан Володи­мирович, Миц Іван Іванович, Волошин­ський Йосип Михайлович, Ткачук Петро Михайлович, Плисюк Дмитро Петрович, Бусь Алла Григорівна, Никон Стефанія Василівна, Федина Йосип Іванович та багато інших. Міцного Вам здоров'я, добра і благополуччя.

Шановні працівники лісу! Щиро бажаю нам правильних рішень на перехрестях долі, міцного здоров'я, миру, затишку у наших родинах. Нехай доля усміхнеться нам щасливими днями, а наші добрі справи відгукнуться в серцях людей повагою і теплим словом.

Степан ДАНЬКЕВИЧ, директор ДП "Радехівське ЛМГ", «НАРОДНА СПРАВА», 18.09.2011р.

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Преса про нас