Громадська рада

Громадська Рада при Львівському ОУЛМГ: участь у створенні нових лісів

Члени Громадської ради при Львівському ОУЛМГ долучились до створення нових лісів під час проведення осінньої лісокультурної компанії на Львівщині.

Зокрема, 02 листопада за участю членів Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства на чолі з головою Громадської ради Степаном Миклушем, начальником Львівського ОУЛМГ Анатолієм Дейнекою та лісівників Бібрського лісгоспу створено лісові культури дуба звичайного у Свірзькому лісництві.

Директор ДП «Бібрське лісове господарство» Володимир Борщ коротко ознайомив присутніх з роботою лісгоспу, окреслив коло питань над якими працюють лісівники.

Головний лісничий Мирослав Пилипів охарактеризував лісокультурну площу, на якій буде проведено садіння лісових культур та відзначив, що дубові лісові культури будуть створені на місці березово-грабового насадження.

Після ознайомлення присутніх з проектом лісових культур було продемонстровано техніку виконання робіт з садіння лісових культур за допомогою меча Колесова. Варто зазначити, що весь садивний матеріал вирощений у власному розсаднику підприємства.

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека висловив вдячність членам Громадської ради при Львівському ОУЛМГ за підтримку в реалізації тих завдань, які стоять перед лісівниками Львівщини. Також відзначив, що Громадська рада показала не тільки на словах, але й своїми діями, беручи участь у створенні нових лісів, свою турботу за майбутнє лісового господарства Львівщини.


Зазначимо, що у квітні місяці цього року члени Громадської ради при Львівському ОУЛМГ також долучились до посадки лісових культур у Верблянському лісництві ДП «Буське лісове господарство» в рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».


Відділ лісового господарства
Львівського ОУЛМГ


 

ЛАСКАВО ПРОСИМО

 

ОГОЛОШЕННЯ

25.01.2018Контактні дані осіб, відповідальних за реалізацію лісопродукції (дров паливних) в розрізі підприємств Львівського ОУЛМГ

25.01.2018ГРАФІК роботи телефонної «гарячої лінії» Львівського ОУЛМГ

Архів новин
«« грудень 2018
ПнВвСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Корисні посилання


 
 

© 2010 Львівське обласне управління лісового господарства
При використанні інформації посилання на
Львівське обласне управління лісового господарства обов’язкове