Еколого-просвітницька діяльність

Еколого-просвітницька діяльність
Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

Еколого-просвітницька діяльність направлена на екологічне виховання молоді, формування у неї бережливого ставлення до лісів та навколишнього природного середовища.

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства одним з напрямів еколого-просвітницької роботи є розробка та прокладання екологічних стежок та маршрутів на території підвідомчих підприємств. Вони створюються з метою ознайомлення з особливостями регіону, з її унікальними і типовими природними комплексами, визначними історико-культурними пам’ятками. Особливу цінність для формування екологічної свідомості та екологічної культури населення представляють, зокрема, території і об’єкти природно-заповідного фонду.

Маршрути пролягають різними типами лісу, з характерними представниками рослинного і тваринного світу. На маршрутах є спеціально-облаштовані місця для відпочинку населення, а також встановлені відповідні інформаційні знаки.

На базі підприємств Львівського ОУЛМГ функціонує 4 еколого-просвітницькі центри, три з яких розташовані на території національного природного парку "Сколівські Бескиди" в Підгородцівському, Майданському та в Бутивлянському лісництвах, ще один діє при ДП "Львівське лісове господарство", організовано кутки природи в ДП «МГ «Стир», тривають роботи зі створення Музею природи в НПП «Сколівські Бескиди». На базі цих об’єктів проводяться уроки природи для школярів та інші просвітницькі заходи.

Значна увага приділяється роботі із шкільною учнівською молоддю. На базі підприємств обласного управління функціонує 55 шкільних лісництва. В кожному шкільному лісництві діє рада шкільного лісництва, членами якої є учні, вчителі й спеціалісти лісового господарства. В шкільних лісництвах налічується блзько 1000 учнів середніх шкіл.

ЛАСКАВО ПРОСИМО

 

ОГОЛОШЕННЯ

25.01.2018Контактні дані осіб, відповідальних за реалізацію лісопродукції (дров паливних) в розрізі підприємств Львівського ОУЛМГ

25.01.2018ГРАФІК роботи телефонної «гарячої лінії» Львівського ОУЛМГ

Архів новин
«« грудень 2018
ПнВвСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Корисні посилання


 
 

© 2010 Львівське обласне управління лісового господарства
При використанні інформації посилання на
Львівське обласне управління лісового господарства обов’язкове