ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ

17 серпня 2020р, Оголошення. Прес-служба

 
14 серпня 2020 року в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулося перше засідання ініціативної групи щодо проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської Ради Львівському ОУЛМГ.
На засіданні персонально були присутні 6-членів ініціативної групи, 2-членів в онлайн режимі.
Головою ініціативної групи було обрано Писарчук Н.А., секретарем – Репеха В.П.
Всі засідання ініціативної групи проводяться відкрито. Об’яву щодо часу і місця проведення наступного засідання розміщати на офіційному сайті Львівського ОУЛМГ за 3 дні.
 
В ході засідання було прийнято такі основні рішення :
 
- провести установчі збори по формуванню нового складу Громадської Ради при Львівському ОУЛМГ в термін від 05.10. по 10.10.2020 року. Про остаточну дату і порядок проведення установчих зборів та способи рейтингового голосування буде проінформовано громадськість не пізніше як за 10 днів до часу проведення.
В разі проведення електронного рейтингового голосування Львівське ОУЛМГ по можливості має забезпечити виконання п.14 «Типового положення про громадську раду при  ….» в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. №353.
 
- затвердити вимоги до інститутів громадянського суспільства та кандидатів яких делегують до складу Громадської Ради відповідно до п.9 «Типового положення про громадську раду при  ….» в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. №353.
 
- для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні до ініціативної групи подається заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додається перелік документів :
1. прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах або рейтинговому електронному голосуванні представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
2. заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто;
3. біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
4. відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради;
5. відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;
6. мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;
7. фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).
8. Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді.
9. Делегований представник інституту громадянського суспільства може подати до ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).
 
 ( абз. 1-10 п.10) «Типового положення про громадську раду при  ….» в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. №353.
 
- заяви від інститутів громадянського суспільства на делегованого представника подаються на поштову адресу Львівського ОУЛМГ (79054, м. Львів, вул. Яворницького, 8б) та в електронному вигляді на адресу e-mail : forest_lvivlis@ukr.net 
Контактні особи : 
голова ініціативної групи -  Писарчук Н.А. – т. 050-431-49-41
секретар  - Репех В.П. – т. 067-894-57-94
 
Термін подачі заяв від 17.08.2020 року по 10.09.2020 року згідно абз. 11 п. 10 «Типового положення про громадську раду при  ….» в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. №353.
 
- у разі виявлення невідповідностей документів (відомостей), поданих інститутом громадянського суспільства, ініціативна група не пізніше 15 календарних днів до проведення установчих зборів або проведення електронного рейтингового голосування інформує в електронній формі про таку невідповідність інститут громадянського суспільства з пропозицією щодо усунення виявлених недоліків протягом 5 календарних днів (абз. 14 п.10)
 
Рішення ініціативної групи  може бути оскаржене в судовому порядку.
 
Рекомендувати Львівському ОУЛМГ розмітити дане оголошення на офіційному сайті облуправління та сайтах державних лісогосподарських підприємств.
 
 
Ініціативна група

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Перегляд статті