ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ". Контактні дані для запису учасників Акції.

28 лютого 2020р, Оголошення. Прес-служба

Всеукраїнська акція "Відновлюємо ліси разом" призупиняється у зв'язку з обмеженнями на організацію масових заходів

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з  Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом».

У рамках Акції відбудеться два безпрецедентних заходи:

1.  21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.

2. Тижневий Марафон садіння лісу. Протягом тижня, з 21 до 29 березня, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Запрошуємо громадян України, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучатися до Акції «Відновлюємо ліси разом».

Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

*Акція буде проведена одночасно у всіх областях України. У ЗМІ та на веб-сайтах державних лісогосподарських підприємств, обласних управлінь лісового і мисливського господарства буде зазначена вся необхідна інформація стосовно місць, де проводитиметься АкціяРеєстрація

для участі в Акції "Відновлюємо ліси разом"

 


Для того, щоб зареєструватися для участі в Акції «Відновлюємо ліси разом» у своїй області - заповніть, будь ласка, реєстраційну форму

 

https://forms.gle/P5fooD517gGynvjh9

 

Зверніть, будь ласка, увагу на обов'язкові поля для заповнення, щоб ми мали змогу зв'язатися з Вами.

 

Підписуйтеся на Fb-сторінку Акції

 

https://www.facebook.com/Відновлюємо-ліси-разом-110771547193684

 

ПЕРЕЛІК ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОСІБ ЗА ОБЛАСТЯМИ

http://dklg.kmu.gov.ua/f

Відповідальна особа за запис учасників для участі в Акції "Відновлюємо ліси разом" по Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства:

 

Кисіль Михайло Степанович - головний спеціаліст відділу лісового господарства Львівського ОУЛМГ.

 

Контактні дані:

 

►тел. роб. (032)297-61-21, моб. 0679309375

►email: zaxyst-kysil@ukr.net


 

►Перелік площ під посадку лісових культур органами державної влади та громадськими організаціями по лісогосподарських підприємствах Львівського ОУЛМГ 


 

►Контакти державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ


 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Перегляд статті