Початок династії

10 квітня 2019р, ЗМІ про нас. Прес-служба

АНДРІЙ Козодій працював у Лагодівському лісництві ДП «Бродівський лісгосп» десь близько року, коли в нього народився перший син. Назарій прийшов на світ уночі, а вранці лісник був уже на роботі. Дисципліна! Та й весна: час висаджування дерев. Саме завезли саджанці європейської сосни — більш ніж на півгектара площі. Впродовж дня їх усіх і висадили.

Повертався 25-літній Андрій із роботи втомлений, але щасливий. Дорогою додому чаркою побратимів за сина пригостив та й… десь уже перед рідним обійстям спало йому на думку: ліси вони відновлюють для людей, значить, і для його сина. Добре було б, якби він пішов батьковими стопами. Про цю свою мрію Андрій Козодій ніколи не забував.

Та Назар, хоч і любив ліс, пішов по лінії військовій. Але Бог дав родині Козодіїв іще одного сина — Івана, який усією душею прикипів до шелесту листя, шуму крон. І коли підійшов час, вступив до Кременецького лісотехнічного коледжу. Після закінчення навчання подався до батька звичайним робітником, який уже на той час був у Лагодівському лісництві майстром лісу. Згодом Івана призвали до війська, а після служби він повернувся на своє робоче місце. Паралельно вступив на заочне відділення Бережанського агротехнічного інституту (відокремлений підрозділ НУБіП України). Вища освіта і досвід роботи в лісництві зробили свою справу — Іван підсидів батька і обійняв його посаду.

А що ж Козодій-старший? Подався у звалювальники в тому ж лісництві. На запитання «Як же так?» спокійно відповідає, що дорогу потрібно давати молодим. Галузь модернізується, повсюдно вводиться комп’ютеризація, у молодих фахівців і знань більше. Точніше, ті знання у них свіжіші, сучасніші. Андрія Козодія підтримує в цьому й лісничий Володимир Парійчук. «Нехай дерзають, — зауважує, — головне, щоби любили ліс, свій фах».

Іван уже посадив свою першу площу. Його молоденький ліс у 65-му кварталі. Деревцяткам по два рочки. Хлопець поки що не одружений, але колись і в нього, мабуть, буде син, і якщо захоче піти стопами Козодіїв, чи, сказати б, підсидіти батька, то це вже буде династія у трьох поколіннях!

На фото автора: майстер лісу Іван Козодій із батьком Андрієм на оглядинах молодняку.

 

Ігор ТАБІНСЬКИЙ.

Львівська область

http://www.silskivisti.kiev.ua/19674/Poshta.php?n=41910&fbclid=IwAR1D2rWfitWwnTdpLVUaFyGugGXkDrKRw1cel92JHqD0kNT7TWv-cNxtx50

 

 

 

Global Options

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління