Національний лісотехнічний університет урочисто розпочав новий навчальний рік

2 вересня 2019р, Всі новини. Прес-служба

Відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти Національного лісотехнічного університету України. Участь в урочистостях взяли перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський та начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека. 

«Від завтра на вас покладається велика відповідальність - здобувати ті знання, які від вас ніхто і ніколи не забере. Тому щодня працюйте над собою, сумлінно навчайтеся, використовуйте вже напрацьований український та закордонний досвід, поради та знання викладачів, всі можливості, які вам доступні. І це обов’язково принесе результат», - зазначив Василь Лозинський.

Привітав присутніх та побажав бути гарними студентами, а відтак згодом і фахівцями галузі начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека. 

У межах заходу першокурсники склали урочисту присягу. Також ректор університету Юрій Туниця вручив символічний студентський квиток та ключ до знань представникам першого курсу.

На завершення заходу відомі спортсмени університету та відмінники навчання запалили «Чашу знань», а студенти-першокурсники вже традиційно висадили деревце.

Зазначимо, що цьогоріч Національний лісотехнічний університет відзначає 145-річчя від дня заснування і 25 років від часу надання йому найвищого освітньо-наукового статусу «університет».

За матеріалами прес-служби ОДА

https://loda.gov.ua/news?id=47016&sfns=mo&fbclid=IwAR2lJpbAc0VbIp6RdozE5c585ZhDb1Jw_9k3JULMYRbJUcjeNYdZimOJX4E

 

Global Options

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління