У лісівничих дендропарках - чарівна пора цвітіння екзотів!

4 травня 2020р, Новини підприємств. Прес-служба

У дендрологічних парках місцевого значення «Під Гараєм» та «В’язівському» державного підприємства "Жовківське лісове господарство"  триває чарівна пора цвітіння екзотичних дерев та кущів.

 

 

У лісівничих дендропарках є велика колекція рідкісних та не притаманних для краю рослин, що милують око своїм цвітом у квітні-травні. Представники Європи, Японії, Китаю, Північної Америки – одним словом, з усіх куточків світу…

Кожного року тут багацько екскурсій о цій порі. На жаль, карантин вніс свої корективи для відвідувачів, але точно – не для представників чарівної флори.

 

 

Є тут як розкішні магнолії, що вже встигли відцвісти, улюблениці-сакури, спіреї, айва японська. Так і маловідомі для широкого загалу тамарикси, клени пальмолисті, червонокнижний реліктовий вид – клокичка периста і клокичка трилиста, магонія падуболиста та багато інших представників рослинного світу.

 

 

Квітень потішив нас феєрією барв церцисів канадського та європейського. Квіти насичено-рожевого кольору обліплюють гілки і навіть стовбур деревця. Особливо вражаюче дивитись як на голих та безлистих гілках усе в акуратних пучечках квітів. Жодного листочка у період цвіту цієї рослини ви не побачите.

Зелені та серцеподібні вони з’являються уже після фази квітування.

Кожен весняний місяць буяє кольорами і фарбами у цих чарівних місцинах.

Жовківські лісівники вважають, що створення таких пам’яток природи є найкращою інвестицією на кілька десятків, а то й сотень років, а тому дбайливо доповнюють місцеві оази новими дивами зі світу флори.

За матеріалами 

ДП «Жовківський лісгосп»

Ключові слова:

дендрологічні парки

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління