Жовківські лісівники встановили сучасну систему відеонагляду у Соснівському лісництві

16 вересня 2020р, Новини підприємств. Прес-служба

Невід’ємною частиною ведення лісового господарства є охорона лісів від пожеж. Останніми роками ми стаємо свідками негативного впливу змін клімату на лісові екосистеми. Стрімко зростає число лісових пожеж. Саме тому і роботи, і відповідальності у лісівників стає все більше. На допомогу приходять технічні засоби – системи відеонагляду за лісовими масивами.

Сучасну систему відеонагляду на пожежну вишку встановили жовківські лісівники у Соснівському лісництві. Завдяки цьому можна буде оперативніше виявляти лісові займання на площі понад 5 тисяч гектарів цього лісництва та частини сусідніх лісництв - Великомостівського та Низівського, що дасть можливість швидко реагувати та ліквідовувати лісові пожежі.

Раніше, щоб помітити осередок загоряння у лісі, необхідно було піднятися на 36-ти метрову вишку. Тепер тут розташована відеокамера, що повертається на 360 градусів. Спостерігати за лісом можна перед монітором комп’ютера та смартфона.

Систему моніторингу було придбано за кошти ДП «Жовківський лісгосп», її вартість склала – 39 тисяч гривень. До слова, схожий комплекс відеоспостереження у цьому підприємстві успішно несе варту у Зіболківському лісництві.

За інформацією ДП "Жовківський лісгосп"

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління