Браконьєрам не місце в угіддях нашого краю

28 вересня 2020р, Новини підприємств. Прес-служба

Сезон полювання в мисливських угіддях Перемишлянщини, відкритий лишень на пернатих.

Враховуючи те, що в календарі вже осінь, єгерська служба та державна лісова охорона лісгоспу особливу увагу приділяє охороні мисливських угідь від браконьєрів, особливо в мисливських угіддях державного резервного фонду. Вжиті заходи принесли певні результати.

Так, в ніч з 25 на 26 вересня 2020 року, рейдовою групою лісгоспу, проводився черговий рейд мисливськими угіддями державного мисливського резерву, колишні угіддя Перемишлянського РТМіР «Лісівник».

В околицях села Лоні, за допомогою приладу  нічного бачення, в полі було виявлено автомобіль марки ВАЗ 2108. Оперативно зреагувавши на цей факт, на польовій дорозі серед поля, виявлено біля автомобіля громадянина С., жителя с.Лоні, з гладкоствольною зарядженою рушницею до якої був прикріплений ліхтар.

В результаті злагоджених дій рейдової групи любителя нічного полювання було затримано. Районним мисливствознавцем лісгоспу, складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 85 ч.1 КУпАП, за що йому прийдеться заплатити штраф в розмірі 1020 грн.

Рейди з охорони мисливського фонду будуть проводитись постійно, що на нашу думку, призведе до викорінення браконьєрства в нашому районі.

ДП «Бібрський лісгосп», дякує всім за допомогу у боротьбі з порушниками правил полювання.

 

За інформацією ДП «Бібрський лісгосп»

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління