Еколого-просвітницька діяльність Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Еколого-просвітницька діяльність
Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Еколого-просвітницька діяльність направлена на екологічне виховання молоді, формування у неї бережливого ставлення до лісів та навколишнього природного середовища.

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства одним з напрямів еколого-просвітницької роботи є розробка та прокладання екологічних стежок та маршрутів на території підвідомчих підприємств. Вони створюються з метою ознайомлення з особливостями регіону, з її унікальними і типовими природними комплексами, визначними історико-культурними пам’ятками. Особливу цінність для формування екологічної свідомості та екологічної культури населення представляють, зокрема, території і об’єкти природно-заповідного фонду.

Маршрути пролягають різними типами лісу, з характерними представниками рослинного і тваринного світу. На маршрутах є спеціально-облаштовані місця для відпочинку населення, а також встановлені відповідні інформаційні знаки.

На базі підприємств Львівського ОУЛМГ функціонує Музей лісу та 5 еколого-просвітницьких центрів, 4-ри з яких розташовані на території національного природного парку "Сколівські Бескиди" в Підгородцівському, Майданському, Крушелиницькому та в Бутивлянському лісництвах, ще один діє при ДП "Львівське лісове господарство". На базі цих об’єктів проводяться уроки природи для школярів та інші просвітницькі заходи.

Значна увага приділяється роботі із шкільною учнівською молоддю. 

На базі підприємств обласного управління функціонує 46 шкільних лісництв. В кожному шкільному лісництві діє рада шкільного лісництва, членами якої є учні, вчителі й спеціалісти лісового господарства. В шкільних лісництвах налічується більше 800 учнів середніх шкіл.

 

 

 

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Еколого-просвітницька діяльність