Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

 

Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

 

ПІДСУМКИ РОБОТИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ
за 2019 рік

 

За 2019 рік на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства сталися 4 нещасні випадки без летального наслідку виробничого характеру.

Інших нещасних випадків, пов’язаних та не пов’язаних з виробництвом, на підприємствах управління впродовж 2019 року зареєстровано не було.

Службами охорони праці підприємств управління у 2019 році проведено 788 перевірок, виявлено 3283 порушення нормативних актів з охорони праці, призупинено 18 одиниць обладнання, 4 пристосування та 34 технологічних процесів. За невиконання та порушення вимог охорони праці притягнуто до дисциплінарної відповідальності 21 працівник підприємств, в т.ч. 15 посадових осіб.

За 2019 рік підприємствами управління витрачено на заходи з охорони праці 7370,361 тис. грн., що становить 1,8% від фонду оплати праці 2018 року та 2408 грн. на одного працівника.

У квітні 2019 року на підприємствах облуправління було підготовлено і проведено Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. По результатах оглядів - конкурсів з охорони праці та культури виробництва премійовано кращі колективи структурних підрозділів – переможців конкурсу та окремих працівників у номінаціях «Кращий за професією», «Кращий працівник», «Краща виробнича дільниця» на суму 122290 грн. і надано допомогу сім’ям загиблих та травмованих на виробництві працівників на суму 32240 грн.

Відповідно до ст.13 Закону України «Про охорону праці», на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розроблено і впроваджено Систему управління охороною праці та ризиками (СУОПР), в рамках якої розроблено Карти ідентифікації небезпек, оцінювання й усунення неприйнятних ризиків на 30 робочих місцях.

Підприємствами управління проведено відповідну роботу щодо дотримання на виробничих операціях вимог сертифікації лісів, черговий аудит якої у 2019 році не виявив невідповідностей з охорони праці.

На лісогосподарських підприємствах Держлісагентства України у квітні 2019 року було проведено огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці». Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства у конкурсі представляло ДП «Бродівське лісове господарство», яке за результатами огляду зайняло почесне друге місце серед лісогосподарських підприємств галузі.

Головний спеціаліст Львівського ОУЛМГ В.Степанишин у складі урядової делегації України в травні 2019 року взяв участь в секторальній зустрічі „Сприяння гідній праці, безпеці та охороні здоров’я в лісовому господарстві”, з нагоди столітнього ювілею Міжнародної організації праці, яка відбулася у штаб-квартирі МОП, що знаходиться в м. Женеві, Швейцарської Конфедерації.

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства з початку року відбулися семінар-наради щодо впровадження в Україні міжнародних ризикоорієнтованих стандартів з безпеки і гігієни праці та опрацювання нових нормативно-правових актів з охорони праці.

21-22 листопада 2019 року у Львові було організовано і проведено для спеціалістів з охорони праці підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, керівників суб’єктів господарювання, які надають послуги з питань лісівництва на умовах договору-підряду навчальний семінар-тренінг «Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників в лісовій галузі» (відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 45001:2018 і стандарту FSC з лісової сертифікації).

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Охорона праці