Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

 

Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

 

ПІДСУМКИ РОБОТИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ
за
I-ше півріччя 2020 року

 

За I-ше півріччя 2020 року на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства стався один нещасний випадок з летальним наслідком виробничого характеру (ДП «Сколівське лісове господарство»). Встановлено, що причинами нещасного випадку є невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Не дивлячись на обмеження, спричинені карантинними заходами щодо стабілізації епідемічної ситуації в Україні, службами охорони праці підприємств управління з початку 2020 року проведено 315 перевірок, виявлено 1223 порушень нормативних актів з охорони праці, призупинено 13 одиниць обладнання та 1 технологічний процес. За невиконання та порушення вимог охорони праці притягнуто до дисциплінарної відповідальності 6 посадових осіб підприємств.

За I-ше півріччя 2020 року підприємствами управління витрачено на заходи з охорони праці 2419,4 тис. грн., що становить 1,2% від фонду оплати праці за аналогічний період 2019 року та 836 грн. на одного працівника.

Відповідно до ст.13 Закону України «Про охорону праці», на підприємствах Львівського ОУЛМГ функціонує Система управління охороною праці та ризиками, в рамках якої розроблено Карти ідентифікації небезпек, оцінювання й усунення неприйнятних ризиків на 32 робочих місцях.

У лютому-березні 2020 року комісією Держпраці, очолюваною заступником Голови Державної служби України з питань праці Шумелюком І.І., було проведено комплексну перевірку дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ДП «Славське лісове господарство». Порушення вимог законодавства, які було виявлено під час перевірки, усунено у вказані терміни.

З початку 2020 року Держлісагентством України проводиться конкурс на кращого фахівця з охорони праці. Провідний інженер з охорони праці ДП «Бродівське лісове господарство» Петрушка А.В. успішно пройшов всі його етапи і буде представляти Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства у фінальній частині конкурсу.

Фахівці Львівського ОУЛМГ беруть активну участь у розробці нових проектів документів працеохоронного законодавства України згідно міжнародних ризикоорієнтованих стандартів з безпеки і гігієни праці.

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Охорона праці