Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

 

Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

 

ПІДСУМКИ РОБОТИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ
за 2018 рік

 

За 2018 рік на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства сталися 2 нещасні випадки з летальними наслідками виробничого характеру Інших нещасних випадків, пов’язаних та не пов’язаних з виробництвом, зареєстровано не було.

Згідно наказу Львівського ОУЛМГ від 31.01.2018 року №17, у зв’язку з ростом виробничого травматизму на підприємствах галузі, на підприємствах управління впродовж березня-квітня 2018 року було проведено позачергове навчання і перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб за участю фахівців Львівського ОУЛМГ, Головного управління Держпраці у Львівській області, страхових експертів Фонду соціального страхування.

Розроблено та затверджено Спільні Комплексні Заходи на 2018 рік Головного управління Держпраці у Львівській області та Львівського обласного управлінням лісового та мисливського господарства, направлені на покращення стану охорони праці та підвищення ефективності здійснення відомчого контролю з метою зниження виробничого травматизму на підприємствах Львівського ОУЛМГ.

Службами охорони праці підприємств управління у 2018 році проведено 758 перевірок, виявлено 3334 порушень нормативних актів з охорони праці, призупинено 26 одиниць обладнання, 11 пристосувань та 10 технологічних процесів. За невиконання та порушення вимог охорони праці притягнуто до дисциплінарної відповідальності 39 працівників підприємств, в т.ч. 18 посадових осіб.

За 2018 рік підприємствами управління витрачено на заходи з охорони праці 8568,905 тис. грн., що становить 2,7% від фонду оплати праці 2017 року та 2647 грн. на одного працівника.

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про охорону праці», на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розроблено і впроваджено Систему управління охороною праці та ризиками (СУОПР), в рамках якої розроблено Карти ідентифікації небезпек, оцінювання й усунення неприйнятних ризиків на 30 робочих місцях.

Проведено в квітні 2018 року навчання голів первинних профспілкових організацій з питань охорони праці в «Укрцентркадриліс».

Підприємствами управління проведено відповідну роботу щодо дотримання на виробничих операціях вимог сертифікації лісів, черговий аудит якої у 2018 році не виявив невідповідностей з охорони праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Охорона праці