Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

 

Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

 

ПІДСУМКИ РОБОТИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ
за I-ше півріччя 2019 року

 

За I-ше півріччя 2019 року на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства сталися 2 нещасні випадки виробничого характеру без летальних наслідків. Причинами нещасних випадків встановлено особисту необережність потерпілих та невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Інших нещасних випадків, пов’язаних та не пов’язаних з виробництвом, зареєстровано не було.

Службами охорони праці підприємств управління впродовж I-го півріччя 2019 року проведено 353 перевірки, виявлено 1397 порушень нормативних актів з охорони праці, призупинено 21 обладнання, 1 пристосування та 4 технологічних процесів. За невиконання та порушення вимог охорони праці притягнуто до дисциплінарної відповідальності 11 працівників підприємств, в т.ч. 7 посадових осіб.

За I-ше півріччя 2019 року підприємствами управління витрачено на заходи з охорони праці 3944,9 тис. грн., що становить 2,0% від фонду оплати праці за аналогічний період минулого року та 1257 грн. на одного працівника.

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про охорону праці» на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства функціонує Система управління охороною праці та ризиками, в рамках якої розроблено Карти ідентифікації небезпек, оцінювання й усунення неприйнятних ризиків на робочих місцях підвищеної небезпеки.

Впродовж квітня місяця 2019 року у Львівському ОУЛМГ проводився Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Охорона праці на роботі майбутнього». По результатах оглядів-конкурсів з охорони праці та культури виробництва премійовано кращі колективи структурних підрозділів – переможців конкурсу та окремих працівників за кращі показники роботи з безпеки праці на суму 127700 грн. і надано допомогу сім’ям загиблих та травмованих на виробництві працівників на суму 132100 грн.

На лісогосподарських підприємствах Держлісагентства України у квітні 2019 року було проведено огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці». Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства у конкурсі представляло ДП «Бродівське лісове господарство», яке за результатами огляду зайняло почесне друге місце серед лісогосподарських підприємств галузі.

Головний спеціаліст Львівського ОУЛМГ В.Степанишин у складі урядової делегації України в травні 2019 року взяв участь в секторальній зустрічі „Сприяння гідній праці, безпеці та охороні здоров’я в лісовому господарстві”, з нагоди столітнього ювілею Міжнародної організації праці, яка відбулася у штаб-квартирі МОП, що знаходиться в м. Женеві, Швейцарської Конфедерації.

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства з початку року відбулися семінар-наради щодо впровадження в Україні міжнародних ризикоорієнтованих стандартів з безпеки і гігієни праці та опрацювання нових нормативно-правових актів з охорони праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Охорона праці