Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

Охорона праці на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарстваПІДСУМКИ РОБОТИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

за I-ше півріччя 2018 року

За I-ше півріччя 2018 року на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства сталося два нещасних випадків з летальним наслідком виробничого характеру. Інших нещасних випадків, пов’язаних та не пов’язаних з виробництвом, зареєстровано не було.

Згідно наказу Львівського ОУЛМГ від 31.01.2018 року №17, у зв’язку з ростом виробничого травматизму на підприємствах галузі, на підприємствах управління впродовж березня-квітня 2018 року було проведено позачергове навчання і перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб за участю фахівців Львівського ОУЛМГ, Головного управління Держпраці у Львівській області, страхових експертів Фонду соціального страхування.

Розроблено та затверджено Спільні Комплексні Заходи на 2018 рік Головного управління Держпраці у Львівській області та Львівського обласного управлінням лісового та мисливського господарства, направлені на покращення стану охорони праці та підвищення ефективності здійснення відомчого контролю з метою зниження виробничого травматизму на підприємствах Львівського ОУЛМГ.

Службами охорони праці підприємств управління з початку 2018 року проведено 359 перевірок, виявлено 1342 порушення нормативних актів з охорони праці, призупинено 12 одиниць обладнання, 3 пристосування та 6 технологічних процесів. За невиконання та порушення вимог охорони праці притягнуто до дисциплінарної відповідальності 38 працівників підприємств, в т.ч. 8 посадових осіб.

За I-ше півріччя 2018 року підприємствами Львівського ОУЛМГ витрачено на заходи з охорони праці 3597,2 тис. грн., що становить 2,5% від фонду оплати праці за аналогічний період 2017 року та 1120 грн. на одного працівника.

У квітні місяці на підприємствах управління було підготовлено і проведено Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, який відзначався цього року під гаслом «Захищене і здорове покоління». По результатах оглядів – конкурсів з охорони праці та культури виробництва премійовано кращі колективи структурних підрозділів – переможців конкурсу та окремих працівників у номінаціях «Кращий за професією», «Кращий працівник», «Краща виробнича дільниця» на суму 162060 грн. і надано допомогу сім'ям загиблих та травмованих на виробництві працівників на суму 55300 грн.

Впроваджено на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Систему управління охороною праці та ризиками (СУОПР), в рамках якої розроблено Карти ідентифікації небезпек, оцінювання й усунення неприйнятних ризиків на 30 робочих місцях.

 

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook