Видача посвідчення мисливця та контрольної картки

 

 

З приведенням нормативно-правових актів у відповідність з вимогами законодавства вступив у дію новий Порядок видачі посвідчень мисливця. 

У зв’язку з тим, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що з 03.01.2023 року тимчасово припиняє видачу посвідчень мисливця.

Звертаємо увагу на те, що за новим порядком пiд час складення iспиту використовуються технiчнi засоби контролю (у тому числi фото- та вiдеофiксацii) процесу його складення.

Про здiйснення фiксацii процесу проведення iспиту за допомогою технічних засобiв контролю екзаменатор оголошує перед початком складення iспиту.

Вiдеозаписи складення iспитiв зберiгаютъся у Держлiсагентствi або його територiалъному органi, в якому проводився iспит, протягом 30 календарних днів.

Про відновлення видачі посвідчень мисливця Львівське обласне управління лісового та мисливського господарство додатково проінформує громадськість області.

Додається:

► Порядок видачi посвiдчень мисливця i щорiчних контрольних карток облiку добутої дичини i порушень правил полювання

- Додаток 2 до Порядку видачі посвідчень мисливця і щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання

► Наказ Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України "Про затвердження Порядку видачі посвідчень мисливця і щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання"

►Лист Державного агентства лісових ресурсів України "Про виконання наказу Міндовкілля"

►Про державну реєстрацію наказу Міндовкілля 


2022 рік


Львівське ОУЛМГ надає адміністративні послуги з видачі посвідчень мисливця, контрольних карток обліку добутої дичини та порушень правил полювання, а також дублікати цих документів.

Наказ Львівського ОУЛМГ від 24 червня 2020 року №76/03 "Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства"

Інформаційні картки з надання адміністративних послуг:

Технологічні картки з надання адміністративних послуг:

 


Для отримання посвідчення мисливця необхідно:

  • надати заповнену

заяву та анкету мисливця;

  • копію паспорта;
  • фотографії 3,5x4,5 - 3 шт.;
  • оплатити квитанції за видачу посвідчення та держмито;
  • здати іспит у Львівському ОУЛМГ.

Для заміни контрольної картки необхідно: оплатити квитанції за видачу контрольної картки та держмито, здати попередню контрольну картку.

При втраті посвідчення мисливця чи контрольної картки необхідно написати заяву на видачу дублікату та оплатити відповідні квитанції.

Прийом та видача документів мисливцям області здійснюється через мисливствознавців відповідних районів.


Рахунки для сплати за видачу посвідчення мисливця та за контрольну картку обліку добутої дичини (ЗАВАНТАЖИТИ)


Відділ охорони, захисту лісу
та мисливського господарства
Львівського ОУЛМГ


 

 

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Видача посвідчення мисливця та контрольної картки