Закупівлі за державні кошти

 

Придбання основних засобів 

У  2020 році державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ за власні кошти підприємств, закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 4,1 млн. грн.

 Лісгоспами області придбано:  один новий  трактор Беларус 892.2 вартістю  458 тис. грн, та тракторний лісовозний причіп ПЛТ-12 до нього вартістю 266 тис. грн.( ДП «Бібрське ЛГ») трактор ЛКТ-81 вартістю 385 тис. грн., ( ДП «Сколівське ЛГ»)  та один спеціальний легковий автомобіль для охорони та захисту лісу вартістю 454 тис. грн.( ДП «Львівський ЛСНЦ»)

Дещо обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових верстатів та обладнання на суму 1047 тис. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробного обладнання ДП «Бродівське ЛГ» та ДП «Сколівське ЛГ».

Лісгоспами також придбано 65 нових бензопил та  17 кущорізів на суму 1060 тис. грн.

 


Оновлення основних засобів 

 

Державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ продовжено курс на оновлення основних засобів виробництва та модернізацію деревообробних цехів. У 2019 році за власні кошти підприємств,  закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 7,7 млн. грн.

 Лісгоспами області придбано  один новий  трактор на суму 458 тис. грн, 2 вантажних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами на суму 1,4 млн. грн та 1 спеціальний легковий автомобіль для охорони та захисту лісу на суму 388 тис. грн.

Серед підприємств, які оновили тракторний парк ДП «Бібрське ЛГ»,   Лісовозні автомобілі придбало ДП «Дрогобицьке ЛГ»,

Дещо обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових верстатів та обладнання на суму 3,2 млн. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробного обладнання ДП «Золочівське ЛГ», «Бродівське ЛГ», ДП «Дрогобицьке ЛГ» та ДП «Сколівське ЛГ».

Лісгоспами також придбано 57 нових бензопил та  кущорізів на суму 761 тис. грн. та 1 трелювальну лебідку «Тайфун» вартістю 119 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 


Відділ лісових ресурсів
машин та технологій Львівського ОУЛМГ

 

 

 

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Закупівлі за державні кошти