Закупівлі за державні кошти

 

  

Оновлення основних засобів 

 

 

Державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ продовжено курс на оновлення основних засобів виробництва та модернізацію деревообробних цехів. У першому півріччі 2018 року за власні кошти підприємств,  закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 18,7 млн. грн.

 Лісгоспами області придбано 4 одиниці нової тракторної техніки, 3 вантажних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами та 4 спеціальних легкових автомобілів для охорони та захисту лісу. Серед підприємств, які оновили тракторний парк ДП «Боринське ЛГ», ДП «Бродівське ЛГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Старосамбірське ЛМГ». Лісовозні автомобілі придбали ДП «Бродівське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Жовківське ЛГ».

Значно обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових верстатів та обладнання на суму 3,0 млн. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробних верстатів та ліній ДП «Славське ЛГ», «Бродівське ЛГ», ДП «Сколівське ЛГ».

Для вирішення питання первинного вивезення лісопродукції з важкодоступних місць, Боринським, Буським, Славським Старосамбірським лісгоспами придбано чотири лісовозних тракторних причепи з гідроманіпуляторами фірм Веймер, Скандік, Біндербергер.

Для механізації навантажувально-розвантажувальних робіт лісогосподарськими підприємствами області закуплено 3 гідроманіпулятори на суму 1,1 млн. грн. Придбано 47 нових бензопил та 24 кущорізи на суму 933 тис. грн., 1 трелювальну лебідку на суму 123 тис. грн.

Впровадження нової лісовозної та трелювальної техніки дасть можливість значно зменшити витрати на паливно-мастильні матеріали, скоротити затрати коштів на ремонт та утримання в технічно-справному стані морально застарілої та фізично зношеної автомобільної та тракторної техніки.

 

 


 

 

 

 


Відділ лісових ресурсів
машин та технологій Львівського ОУЛМГ

 

 

 

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook