Закупівлі за державні кошти

 

Придбання основних засобів за І півріччя 2022 р.

 

Державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ у першому півріччі 2022 року за власні кошти підприємств  закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 17.4 млн. грн.

Лісгоспами області придбано 10 одиниць нової тракторної техніки на суму 8,1 млн. грн. Серед підприємств, які оновили тракторний парк: ДП «Львівське ЛГ» -3 од., ДП «Золочівське ЛГ»-2 од., ДП «Бродівське ЛГ», ДП «Сколівське ЛГ»,  ДП «Самбірське ЛГ» , ДП «Славське ЛГ», ДП «Рава-Руське ЛГ».

Для вирішення питання первинного вивезення лісопродукції з важкодоступних місць придбано 2 нових лісовозних тракторних причепи з гідроманіпуляторами ДП «Львівське лісове господарство» та ДП «Самбірське лісове господарство»

Придбано 31 нових бензопил та 16 кущорізів на суму 694,0 тис. грн., 8 гідравлічних трелювальних лебідок на суму 1344,0 тис. грн.


Придбання основних засобів 

2021р.

У 2021 році державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ за власні кошти підприємств та в лізинг закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 54,8 млн. грн. Це найбільша сума закупівель за останніх 20 років.

Лісгоспами області придбано  16 нових  тракторів, в тому числі Беларус 892.2 -6 одиниць, Беларус 1025 – 5 одиниць,  Беларус 1221 -3, Беларус 1523 -1 загальною вартістю  9,0 млн. грн, два форвардери Амкодор 2662-01 загальною вартістю  11,7 млн. грн (Бродівське ЛГ, Рава-Руське ЛГ), 28 спеціальних легкових автомобілів для охорони та захисту лісу на суму 14,0 млн. грн., один новий гусеничний екскаватор марки JCB JS160NLC вартістю 3,5 млн. грн. (Славське ЛГ), 2 вантажних автомобілі на суму 1,4 млн. грн.( Сколівське ЛГ) , два нових лісовозних тракторних причепи з гідроманіпуляторами: Біндербергер (Жовківське ЛГ) та Веймер (Радехівське ЛМГ).

Також придбано 5 нових гідроманіпуляторів та чотири трелювальні лебідки Максвальд А 501S і Тайфун EGV-65. Традиційно оновлюється мотоінструмент для лісозаготівельних робіт та догляду за лісом. З початку року лісогосподарськими підприємствами закуплено  87 нових бензопил і  56 кущорізів на суму 2.0 млн. грн.

Серед підприємств, які найбільше витратили коштів на оновлення основних засобів ДП «Рава-Руське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Бродівське ЛГ» та ДП «Славське ЛГ».


2020р.

У  2020 році державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ за власні кошти підприємств, закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 4,1 млн. грн.

 Лісгоспами області придбано:  один новий  трактор Беларус 892.2 вартістю  458 тис. грн, та тракторний лісовозний причіп ПЛТ-12 до нього вартістю 266 тис. грн.( ДП «Бібрське ЛГ») трактор ЛКТ-81 вартістю 385 тис. грн., ( ДП «Сколівське ЛГ»)  та один спеціальний легковий автомобіль для охорони та захисту лісу вартістю 454 тис. грн.( ДП «Львівський ЛСНЦ»)

Дещо обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових верстатів та обладнання на суму 1047 тис. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробного обладнання ДП «Бродівське ЛГ» та ДП «Сколівське ЛГ».

Лісгоспами також придбано 65 нових бензопил та  17 кущорізів на суму 1060 тис. грн.

 


Оновлення основних засобів 

 

Державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ продовжено курс на оновлення основних засобів виробництва та модернізацію деревообробних цехів. У 2019 році за власні кошти підприємств,  закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 7,7 млн. грн.

 Лісгоспами області придбано  один новий  трактор на суму 458 тис. грн, 2 вантажних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами на суму 1,4 млн. грн та 1 спеціальний легковий автомобіль для охорони та захисту лісу на суму 388 тис. грн.

Серед підприємств, які оновили тракторний парк ДП «Бібрське ЛГ»,   Лісовозні автомобілі придбало ДП «Дрогобицьке ЛГ»,

Дещо обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових верстатів та обладнання на суму 3,2 млн. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробного обладнання ДП «Золочівське ЛГ», «Бродівське ЛГ», ДП «Дрогобицьке ЛГ» та ДП «Сколівське ЛГ».

Лісгоспами також придбано 57 нових бензопил та  кущорізів на суму 761 тис. грн. та 1 трелювальну лебідку «Тайфун» вартістю 119 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 


Відділ лісових ресурсів
машин та технологій Львівського ОУЛМГ

 

 

 

 
Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Закупівлі за державні кошти