Закупівлі за державні кошти

 

 

Придбання основних засобів 

 

За 9 місяців 2020 року державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ за власні кошти підприємств, закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 2,6 млн. грн.

 Лісгоспами області придбано  один новий  трактор Беларус 892.2 вартістю  550 тис. грн, та один спеціальний легковий автомобіль для охорони та захисту лісу вартістю 454 тис. грн.

Дещо обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових верстатів та обладнання на суму 864 тис. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробного обладнання ДП «Бродівське ЛГ», ДП «Дрогобицьке ЛГ» та ДП «Сколівське ЛГ».

Лісгоспами також придбано 46 нових бензопил та  6 кущорізів на суму 758 тис. грн.

 


Оновлення основних засобів 

 

Державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ продовжено курс на оновлення основних засобів виробництва та модернізацію деревообробних цехів. У 2019 році за власні кошти підприємств,  закуплено нової техніки, обладнання та інших засобів на суму 7,7 млн. грн.

 Лісгоспами області придбано  один новий  трактор на суму 458 тис. грн, 2 вантажних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами на суму 1,4 млн. грн та 1 спеціальний легковий автомобіль для охорони та захисту лісу на суму 388 тис. грн.

Серед підприємств, які оновили тракторний парк ДП «Бібрське ЛГ»,   Лісовозні автомобілі придбало ДП «Дрогобицьке ЛГ»,

Дещо обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових верстатів та обладнання на суму 3,2 млн. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробного обладнання ДП «Золочівське ЛГ», «Бродівське ЛГ», ДП «Дрогобицьке ЛГ» та ДП «Сколівське ЛГ».

Лісгоспами також придбано 57 нових бензопил та  кущорізів на суму 761 тис. грн. та 1 трелювальну лебідку «Тайфун» вартістю 119 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 


Відділ лісових ресурсів
машин та технологій Львівського ОУЛМГ

 

 

 

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Закупівлі за державні кошти