Державне підприємство "Дрогобицьке лісове господарство"

 

Державне підприємство
"Дрогобицьке лісове господарство"

 

 

 

площа: 

29891 га

к-сть працюючих: 320 

основні лісоутворюючі породи: дуб, ялиця, модрина, ялина, бук

адміністративні райони розташування: Дрогобицький, Стрийський

 

Державне підприємство “Дрогобицьке лісове господарство” Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розташоване в південно-західній частині Львівської області на території Дрогобицького і Стрийського адміністративних районів та м.Дрогобича.

Згідно лісорослинного районування територія лісгоспу віднесена до центральної широколистяної зони, центральноевропейської провінції Східно-Карпатської підпровінції буково-ялицевих лісів (Східницьке,Бориславське, Нагуевицьке, і частина Доброгостівського лісництва) і району дубових лісів (всі інші лісництва).

Клімат району розташування лісгоспу перехідний від помірно-теплого західноевропейського до континентально-східноевропейського.

В цілому клімат району розташування лісгоспу сприятливий для росту таких деревних х чагарникових порід : ялиці, модрини, ялини, дуба, бука, явора, яснена, граба, ліщини, бузини та інших порід.

На даний час лісгоспом заготовляється 71103 м3 ліквідної деревини, в тому числі ділової — 23557 м3, із загального обсягу заготовленої ліквідної деревини хвойної породи складають 36,5 тис. м3 твердолистяні породи — 31,4 тис.м3, мягколистяні породи — 3,2 тис.м3.

Основні сортименти, які заготовляються в лісгоспі : пиловник — 80%, фанерний кряж — 5%, баланси — 25%.

Господарська діяльність лісгоспу спрямована на поступове розширення використання і відновлення лісових ресурсів, підвищення якісного складу і продуктивності лісів, а також посилення водорегулюючих, ґрунтозахисних і рекреаційних функцій.

Показники виробничої діяльності вказують на високу інтенсивність ведення лісового господарства, технічне і транспортне забезпечення достатнє для виконання запроектованих заходів, середній обсяг лісокористування з 1 га. Вкритих лісовою рослинністю земель становить 2,8 м3.

Річний обсяг лісокористування — всього 78,9 тис. м3., в т.ч. від головного користування — 39,7 тис.м3.

Річний обсяг з лісовідновлення:
- створення лісових культур — 120 га.
- сприяння природньому поновленню — 57 га.

Наявні в лісовому фонді сільськогосподарські угіддя використовуються для потреб мисливського господарства, службових наділів лісової охорони та наділів робітників і службовців лісгоспу.

З побічних лісових користувань мають місце : збір грибів, ягід, лікарської сировини, які проводяться місцевим населенням для власних потреб і на продаж.

Мисливська фауна в лісах лісгоспу представлена такими основними видами : олень благородний, козуля, кабан, вовк, лисиця, заєць, борсук.

Крім задоволення потреб народного господарства в деревній і продукції побічних лісових користувань, лісові насадження мають важливе природоохоронне і рекреаційне значення.

 

 

Контактна інформація

 

Державне підприємство
"Дрогобицьке лісове господарство"
тел.: (03-244) 3-71-28
факс: (03-244) 3-71-28, 2-32-37
droglisgosp@ukr.net

forest.drohobych.net/

 

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

ДП Дрогобицький лісгосп