![](/cache/thumbnails/6/67806774_1215566265296746_1364458973331193856_n_1563872467_613x451.9677734375_3_0.jpg)
У часописі Буського району "Воля народу" у номері за 11 липня 2019 розміщено статтю про XXI обласні змагання вальників лісу. Захід відбувся 5 липня в Ожидівському лісництві ДП "Буське ЛГ". Обласне управління лісового та мисливського господарства впродовж багатьох років проводить такі змагання з метою підвищення професійного рівня робітників на заготівлі лісу, вивчення та пропагування досвіду кращих майстрів лісозаготівельної справи.