У Рава-Руському лісництві відбулась посадка лісу, яка варта наслідування

15 листопада 2021р, ЗМІ про нас. Прес-служба

Депутати обласної ради та депутати Рава-Руської міської ради зробили Україну на 5280 сіянців зеленішою. Спільно з лісівниками вони посадили 0,7 га. лісу. «Цей ліс живий. В нього добрі очі» – це слова Ліни Костенко, але вони чудово передають ту атмосферу, яка панувала на ділянці лісу. Кожен сіянець був посаджений з турботою, з дотриманням усіх вимог та зі світлими думками про майбутнє.

Директор ДП «Рава-Руське ЛГ» – Антон КОСОВСЬКИЙ познайомив гостей з показниками діяльності лісгоспу та розповів про плани на майбутнє: «ДП «Рава-Руське ЛГ» працює так, щоб через 50, 60, 100 років люди були задоволені тим лісовим скарбом, які зараз зростають і будуть зростати».

Головний лісничий ДП «Рава-Руське ЛГ» – Тарас ЧІХРАК провів традиційно інструктаж та наголосив, що ліс потрібно садити правильно, якісно, з дотриманням усіх вимог: «посаджений нами ліс це наше лице в майбутньому».

4480 шт. сосни звичайної та 800 шт. берези повислої вже ростуть на теренах Равщини та милують добрі серця.

Голос Сокальщини

https://golossokal.com.ua/lysty/5280-novykh-derev-vzhe-rostut-na-terenakh-ravshchyny-ta-myluiut-dobri-sertsia.html?fbclid=IwAR1sf3a2QRewzRXPyv65oi4WtLIdvEQqitochBhzf0m71HBugYtFZNpDhjM

 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Преса про нас