Відомо, що чисельність більшості мисливських тварин залежить в першу чергу від кількості кормів, вирощуваних на кормових полях і викладаються для підгодівлі. Поліпшення кормової бази в угіддях сприяє не тільки збільшенню чисельності дичини різних видів, але і покращує умови проживання тварин, утримує їх від кочувань, служить засобом, що допомагає працівникам господарств концентрувати тварин в потрібних місцях, найбільш зручних для охорони.
При закладці кормових полів основна увага приділяється вибору місць їх розміщення, набору кормових культур і термінами їх посіву. Накопичений досвід обробітку кормових полів в угіддях мисливського господарств лісгоспу показав, краще всього кормові поля розміщувати всередині лісових масивів, в місцях найбільш вірогідного проживання мисливських тварин. З урахуванням цього і ми підходимо до вибору культур при посівах або посадках кормових полів.
Єгерською службою господарства весною 2014 року створено 2,7 га кормових полів, з посівами овесу та кукурудзи в мисливських угіддях Свірзького лісництва, які будуть залишені для мисливських тварин на потраву.
Підготував районний мисливствознавець
Дзяний А.М.