Львівське ОУЛМГ надає для ознайомлення проект Договору продажу необробленої деревини. Договір повинен бути єдиним для усіх учасників ринку.
Звертаємо увагу на те, що усі учасники аукціонних торгів купують деревину лише для власної переробки. Продаж придбаної на аукціоні деревини в круглому виді на експорт не передбачено.
Для участі в біржових торгах усім Покупцям, окрім раніше біржою передбачених документів, необхідно буде пред’явити ДОЗВІЛ Територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області. Дозвіл дає право експлуатувати технологічне устаткування деревообробної промисловості. Це робиться з метою упорядкування ринку переробників деревини.
Відділ лісових ресурсів, машин та
технологій Львівського ОУЛМГ