Кожного року з настанням весни (у кінці лютого - на початку березня) олень благородний скидає роги. Збір рогів є складною справою, адже щоб їх знайти потрібно вирушити у найвіддаленіші глухі закутки гір. Але крім оленя там можна зустріти інших мешканців лісу, зокрема ведмедя, який в цю пору є дуже небезпечний, оскільки вставши із зимової сплячки тварина є агресивна, голодна та роздратована.
Нещодавно така зустріч знову трапилась на території НПП «Сколівські Бескиди» в Майданському лісництві, де двоє місцевих жителів Вовк Назар та Лецик Михайло 6 березня 2015 року самовільно пішли у ліс в ур. «Кочанів» де віч-на-віч зустрілися із ведмедем. Тварина проявила агресію та покусала ногу Лецику Михайлу. Потерпілому було надано медичну допомогу та доставлено в Бориславську міську лікарню.
Адміністрація парку попереджає всіх місцевих жителів, що відвідування лісових масивів в цей період є небезпечним.
Володимир Піщальник,
Провідний інженер-мисливствознавець
НПП «Сколівські Бескиди»