Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства проаналізовано результати зимового обліку мисливської фауни проведеного користувачами мисливських угідь області.
Як показали результати проведених облікових робіт на Львівщині, протягом останніх 15 років спостерігається стабільний приріст чисельності копитних тварин.
Так, в порівнянні з 1999 роком, чисельність козулі та кабана, основних об’єктів полювання в лісах області, - зросла більш ніж у два рази і досягла показників у 14850 та 4660 голів відповідно.
Успішно проводяться заходи по збереженню і відтворенню зубрів в національному природному парку «Сколівські Бескиди» та ДП «Мисливське господарство «Стир», а проведена акліматизація європейської лані (Dama dama) в ТзОВ «Мисливське господарство «Надбужжя» дозволяє розширити перелік видів на які проводиться полювання на Львівщині.
Всього за даними обліку в Львівській області налічується: 56 голів зубра, 93 - лані, 71 - лося, 1718 - оленя благородного, 59 - оленя плямистого, 14850 - козулі, 4660 - кабана, 45710- зайця русака.
Обласним управлінням систематизовано та погоджено проекти лімітів добування основних видів мисливської фауни на мисливський сезон 2014/2015 років: оленя благородного - 58 голів (що становить 3,4% від облікованого поголів’я), козулі -897 голів (6,0%), кабана – 887 голови (19,0 %), лані – 5 голів (5,4 %).
Відділ охорони, захисту лісу та
мисливського господарства Львівського ОУЛМГ