Державне агентство лісових ресурсів України, в зв’язку з численними зверненнями громадян та соціальних організацій, стосовно законності проведення рубок в підпорядкованих лісах, доручило обласним управлінням лісового та мисливського господарства забезпечити об’єктивне інформування населення щодо проведення господарських заходів в лісах.
Держлісагентство вимагає вжити заходів щодо постійного інформування громадськості про особливості та підстави проведення рубок в лісах, розташованих у межах адміністративно-територіальних одиниць, особливо поблизу населених пунктів, а також про заходи, які здійснюються держлісохороною стосовно попередження незаконних рубок.
З цією метою, в регіонах буде організовано зустрічі з депутатами та головами сільських і селищних Рад з проблемних питань лісової галузі. Певний досвід у цьому вже мають хмельницькі лісівники. Ними практикується проведення тематичних зустрічей з представниками місцевих органів влади з виїздом на об’єкти лісогосподарського виробництва.