Згідно запланованих заходів в рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках“ в Коростівському лісництві проведено закладку лісової школи. Всього висаджено 230 молодих садженців ялини колючої на площі 0,05 га.
В заході активну участь взяли юні природолюби - учні шкільного лісництва Сколівської академічної гімназії в кількості 10 чоловік під керівництвом вчителя трудового навчання Корягіна В.Ю.
Також в Акції взяли участь в.о. директора В.М.Дмитрів, голова профспілки підприємства Цмоць С.Б., працівники лісового відділу підприємства, працівники лісової охорони Коростівського лісництва.
Всього в заході прийняло участь 16 чоловік.
ДП "Сколівське лісове господарство"