У рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», за ініціативи працівників НПП «Сколівські Бескиди» та сприяння Дирекції Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст. у присутності голови с/р с. Підгородці Колосовського Б.В. зроблено доповнення Дубово-липової алеї «Дорога до школи», яка була створена до 150-річчя заснування школи в с. Підгородці.
Внаслідок природного відпаду, а також механічних пошкоджень саджанців спостерігався поступовий, але суттєвий відпад. Тому, учні 10-го та 11-го класів підготували грунт та посадили ще 40 дерев липи, дуба та клена гостролистого.
Всі, а особливо школярі, задоволені процесом та результатом роботи. Надіємося, що посаджені з любов’ю дерева стануть могутніми!
Джуфер Л.О.,
провідний інженер з лісовідновлення
НПП «Сколівські Бескиди»