З 18 по 21 квітня 2015 року кращі учні Нововитківського шкільного лісництва взяли участь у заходах приурочених до «Дня Землі», організованих Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді у місті Києві. Разом із призерами Малої академії наук наші школярі прийняли участь у закладенні «Алеї єднання», де кожна делегація висадила дерево-символ своєї області. Окрім цього на території Центру учні Нововитківського шкільного лісництва заклали пам’ятне насадження із 170 декоративних дерев та чагарників. Зокрема було висаджено:
Ялина – 40 шт.;
Ялівець козацький – 40 шт.;
Ялівець козацький ф. колоновидна – 20 шт.;
Модрина європейська – 40 шт.;
Самшит вічнозелений – 20 шт.;
Форзиція – 10 шт.
В рамках заходів з дітьми проведено пізнавальні екскурсії у Національному ботанічному саді ім. М.М.Гришка – центрі інтродукції, акліматизації, селекції рослин і садово-паркового мистецтва в Україні, у музеї хліба, культурно-історичними місцями нашої столиці, а також проведений семінар-навчання, метою якого є популяризація екологічних видів транспорту. Супроводжували дітей у цій захоплюючій подорожі – директор Нововитківської загальноосвітньої школи – Стражник Мирослава та керівник Нововитківського шкільного лісництва, інженер охорони і захисту лісу Юхимчук Ігор.
Прес-служба ДП «Радехівське
лісомисливське господарство»