Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни лісової галузі України !
Прийміть найщиріші вітання зі святом Перемоги від колективу працівників Державного агентства лісових ресурсів України!
Це свято для нас усіх пов’язане з весною, народженням та розквітом нового життя!
ВАШ ПОДВИГ, ВОЇНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ, НЕПІДВЛАДНИЙ РОКАМ!
Але і в сьогоднішній сумний для держави час, коли на Сході України гинуть наші воїни та мирні громадяни, які не змогли вже в 2015 році зустріти цю весну, коли горе матерів, дітей, дружин нещадно входить в домівки, пам’яттю загиблих, хоча би подумки, давайте всі разом звернемося до Господа та політиків, щоби припинилася ця жорстока війна та журавлі не кликали людей у вічність….