Працівники Радехівського райвідділу міліції разом із державною лісовою охороною під час рейду встановили факт викрадення деревини з урочища «Криве» Радехівського лісництва.
Сьомого травня близько 2:00 на окраїні м. Радехів було затримано вантажний автомобіль ЗіЛ-131, у кузові якого було виявлено дев’ятнадцять колод породи сосна різних довжин загальною кубомассою 10,01 куб. м. Лісопродукцію із штабеля викрали двоє мешканців міста Радехова.
Деревину та засоби вчинення злочину вилучено. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 (крадіжка) КК України.
Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до п’яти років. Триває досудове розслідування.
Прес-служба ДП "Радехівське лісомисливське
господарство"