Згідно графіку проведення аукціонних торгів деревиною заготівлі другого кварталу 2016 року у Львівській області вони відбудуться 29 лютого поточного року. Торги проводить Товарна Біржа «Львівська Універсальна».
З лотами, які підготовили та виставили для продажу державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ можна ознайомитись на сайті біржі: www.lutb.com.ua
На сайті біржі подано перелік необхідних для реєстрації документів.
Львівське ОУЛМГ запрошує усіх бажаючих придбати для власних потреб переробки сировину зареєструватись та прийняти участь у аукціонних торгах.
Спеціалізовані торги для великих переробних підприємств (плитних, фанерних, целюлозних) відбудуться 3 березня на Товарній Біржі «Київська агропромислова біржа». На спецторги нашими підприємствами виставлено понад 36 тис. м3 деревини. Запрошуємо наших партнерів до участі у торгах. З лотами можна ознайомитись на сайті біржі: www.visnik.kiev.ua
Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ