10 -11 вересня 2015 року в с. Поляна Свалявського району Закарпатської області відбувся польовий семінар для лісівників, лісовпорядників, фахівців водного господарства та охорони природи з транскордонної території України та Словаччини в рамках проекту HYDROFOR на тему «ГІДРОЛОГІЧНА РОЛЬ ЛІСІВ ТА НАПРЯМКИ ЇЇ ПОСИЛЕННЯ».
Організаторами даного заходу виступали громадське об’єднання «ФОРЗА» разом з Українським науково-дослідним інститутом гірського лісівництва.
Від нашого підприємства участь у семінарі взяв начальник лісового господарства Курій Михайло Михайлович.
В рамках польового семінару учасникам було доведено роль лісів в захисті від паводків, посилення гідрологічної функції лісових територій шляхом вдосконалення лісової інфраструктури.
Для наочного закріплення матеріалу учасникам було проведено тематичну екскурсію по водозборі в урочищі «Вовчий» - Свалявського лісництва.
Учасники, також відвідали бункер Лінії Арпада в с.Грабівниця, де всебічно могли оцінити архітектурну продуманість усієї інфраструктури військового об’єкту Другої світової війни.
Прес-служба ДП "Старосамбірське лісомисливське
господарство"