26.10.2015 року державною лісовою охороною Митянського лісництва було зафіксовано факт незаконного полювання.
Так о 8.00 год. ранку в мисливських угіддях Митянського лісництва, с.Орявчик, пролунав постріл. На це одразу відреагувала єгерська служба лісництва, по гарячих слідах було висліджено та встановлено лісопорушників, які незаконно вполювали самку козулі. Ними виявилися жителі м.Львова, котрі прикупили собі в лісі стареньку хату, облаштували її під стаціонарний пункт заготівлі дичини. Заїзджі "лісові рембо" мали з собою три одиниці зареєстрованої зброї, а згодом, за допомогою розшукового відділу Сколівського РВ УМВСУ в "лісовій хатинці" було виявлено цілий арсенал зброї з стрілецьких та вибухових предметів.
Працівниками лісової охорони, під керівництвом інженера охорони і захисту лісу, за участю районного мисливствознавця було складено протокол про порушення правил полювання - сума шкоди складає 8 т.грн., накладено адмінштраф — на суму 1023 грн.
За даним фактом проводиться дорослідування, матеріали скеровані в райвідділ міліції.