5 листопада в приміщенні Львівського ОУЛМГ відбулась презентація фірми «OSRODEK TECHNIKI LESNEJ w JAROCINE» (Республіка Польща). Це фірма, що займається виготовленням обладнання для лісогосподарського виробництва. Фірма випускає понад 60 видів різного обладнання. Серед обладнання, що випускається:
- Машини для розсадників;
- Обладнання для очистки лісосік;
- Машини для обробітку грунту;
- Обладнання для охорони лісу;
- Машини для догляду за лісовими культурами;
- Машини для проведення лісозаготівельних робіт та вивозки лісу;
- Обладнання для ремонту та будівництва лісових доріг;
- Інше обладнання.
На зустрічі були присутні представники усіх лісогосподарських підприємств обласного управління. Відбулась жвава дискусія по обладнанню, що пропонує українським лісівникам польська фірма.
Окрім того, на зустрічі з своєю презентацією виступив директор інституту інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно – інтегрованих технологій Національного лісотехнічного університету України Ігор Тарасович Ребезнюк. Присутнім було продемонстровано науковий та практичний доробок інституту.
З цікавою презентацією виступив асистент кафедри цього інституту Гобела Володимир Миколайович, який представив свою розробку – автономну трелювальну установку. Особливістю її є повна автономність, можливість переобладнання на канатну трелювальну установку. Перший екземпляр такої машини придбали лісівники Буковини – ДП «Путильське ЛГ». Після проведення польових випробувань буде проведена презентація лебідки безпосередньо в роботі.
Відділ лісових ресурсів, машин та технологій
Львівського ОУЛМГ