Звертаємось до Вас, шановні жителі міста Львова та смт. Брюховичі, із закликом подбати про наведення належного санітарного стану на територіях державного лісового фонду - Ваших улюблених місцях відпочинку у Брюховицькому лісі. Необхідно прибрати ліс від сміття, щоб дані території відповідали статусу «улюблених» зон відпочинку.
Сьогодні чистота нашого лісу повинна стати справою честі всіх. Можливо, саме з цього розпочинаються почуття великого патріотизму та національної гідності.
Лісовою охороною ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» проводиться робота по наведенню належного санітарного стану в лісових масивах, але на окраїнах лісу, вздовж доріг та приватних садиб ще процвітають стихійні смітники.
Закликаємо всіх небайдужих громадян 26 березня 2016 року о 10.00 год. прийти на ВЕЛИКУ ТОЛОКУ У БРЮХОВИЦЬКОМУ ЛІСІ.
Збір бажаючих допомогти:
- біля повороту з автомобільної дороги Львів-Брюховичі на Збиранку (контактна особа - Гурський Тарас Теодорович тел. 0674760008);
- біля автозаправки по вул. Львівській в смт. Брюховичі (контактна особа - Карпин Степан Ярославович тел. 0677952267).
Запрошуємо засоби масової інформації долучитись до акції та будемо вдячні тим, які разом з нами стануть до боротьби із засміченням лісів.
Державна лісова охорона ДП «Львівський ЛСНЦ»