14 листопада на ринку сільськогосподарської продукції "Шувар" у Львові відбувся ярмарок «Добрі традиції Галичини», присвячений Дню працівників сільського господарства.
Захід був організований Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.
Лісівники ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» спільно з ДП «Золочівське лісове господарство» також взяли участь у ярмарку та представили широкий асортимент декоративних саджанців листяних та хвойних порід.
Мешканці та гості міста мали можливість придбати декоративний садивний матеріал вирощений у розсаднику ДП «Золочівський лісгосп», а саме: ялина колюча форма голуба, туя західна форма колоновидна, самшит вічнозелений, магонія падуболиста, кипарисовик горіхоплідний, ялівець звичайний, ялівець козацький, ялівець окаймлений.
ДП «Львівський ЛСНЦ» було виставлено під реалізацію різні форми туй, ялівців, ялину колючу, самшит, магнолію, гінкго, кипарисовик та інші деревні та чагарникові види, які вирощуються на підприємстві.
Прес-служба Львівського ОУЛМГ