Майбутнє лісу залежить від якості зібраного насіння. Виконуючи програму «Діброва» ДП «Рава-Руське лісове господарство» заготовило 7,0 тон жолудя дуба звичайного, значно перевищивши річний план. Середні взірці відправлено на апробацію у Львівську лісонасіннеєву лабораторію.
Слід відмітити лісництва, які зібрали якісний жолудь, а саме: Шклівське – 2,5 тон, Гійчинське – 1,8 тон, Немирівське – 0,6 тон.
Частину жолудя дуба звичайного буде висіяно восени в розсадниках підприємства, а решту залишено на зберігання для висіву весною 2016 року. Крім цього, ДП «Рава-Руський лісгосп» заготовлено 70 кг насіння ялиці білої, 90 кг бука лісового, 49 кг клена гостролистого та 10 кг липи.
ДП «Рава-Руське лісове господарство»