23 листопада у приміщенні Держлісагентства відбулася зустріч з представниками Волині, які виявили своє незадоволення результатами конкурсу на заміщення вакантних посад керівників обласних управлінь лісового та мисливського господарства. Це стосувалось, зокрема, Олександра Кватирка, який напередодні став одним із переможців конкурсу.
«Перемога в конкурсі – це ще не призначення на посаду. Всі кандидати мають пройти спеціальну перевірку згідно з постановою КМУ від 25.03.2015 № 171 «Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком». Після цього матеріали будуть направлені на погодження до Міністерства аграрної політики та продовольства України й обласних державних адміністрацій. Виключно після отримання всіх погоджень та у разі відсутності застережень від установ, що проводять спеціальну перевірку, Головою Державного агентства лісових ресурсів України буде прийняте остаточне рішення», − зазначила заступник голови Конкурсної комісії Христина Юшкевич.