01 грудня 2015 року у приміщенні Львівського ОУЛМГ відбулась нарада за участі спеціалістів апарату управління та директорів державних лісогосподарських підприємств щодо впровадження механізмів громадського контролю в державних лісогосподарських підприємствах управління.
Як зазначив начальник управління Анатолій Дейнека, одним із пріоритетних напрямків роботи є забезпечення прозорості та відкритості у діяльності державних лісогосподарських підприємств.
З цією метою, прийнято рішення про висвітлення для громадськості проведення всіх заходів з лісового та мисливського господарства.
Механізми впровадження громадського контролю передбачають:
• обговорення запланованих лісогосподарських заходів з місцевими громадами;
• оприлюднення на сайті управління та держлісгоспів:
- планів проведення всіх рубок;
- дозволів на проведення рубок (лісорубних квитків);
- планів лісовідновлювальних робіт (зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення);
- інформації по використанню недеревних продуктів лісу;
- руху справ про лісопорушення та браконьєрство.
Слід відмітити, що на сайтах лісгоспів також будуть висвітлюватись календарні плани проведення відводів насаджень у рубку та проведення лісовідновних робіт, а на сайтах Львівського лісозахисного підприємства та Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації - календарні плани погоджувальних заходів та погоджувальні документи.
Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує громадськість до участі на всіх етапах проведення зазначених заходів.
Прес-служба Львівського ОУЛМГ