Напередодні свята Миколая у м. Львові відкрився центр розвитку дітей з особливими потребами. На відкриття центру були запрошені батьки з дітьми, які будуть відвідувати центр, а також спонсори які долучились до відкриття центру.
Головний лісничий ДП «Бібрський лісгосп» Пилипів М.І. привітав працівників центру, батьків та дітей з відкриттям. Подарував малечі новорічну красуню ялинку і солодощі, а також побажав плідної праці і здоров’я діточкам.
Батьки та діти щиро подякували всім спонсорам за допомогу у відкритті центру, подарували подарунки зроблені своїми руками та показали святкову виставу про святого Миколая. Свято закінчилось спільним частуванням за солодким столом.