24 січня 2016 року проводився спільний рейд державної лісової охорони ДП «Бібрський лісгосп» та державною екологічною інспекцією у Львівській області територією мисливських угідь Перемишлянського РТМіР «Лісівник».
В ході проведення рейду в околицях с.Липівці Перемишлянське лісництво, виявлено групу мисливців, які проводили полювання на лисицю, на відстані ближче ніж 200 метрів від будівель населеного пункту, чим порушили пункт 2.5. статті 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», а також ч.1 статті 85 Кодексу України про адміністративне правопорушення, про що складені відповідні протоколи.