Підбиваючи підсумки осінньої інвентаризації можна сміливо сказати про те, що лісокультурна компанія 2016 року забезпечена садивним матеріалом в повному обсязі. На сьогоднішній день державними лісогосподарськими підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства в лісових розсадниках вирощено понад 12 млн. стандартних сіянців головних лісоутворюючих порід. В шкільних відділеннях розсадників вирощено понад 300 тис. шт. декоративних саджанців хвойних, листяних та чагарникових порід, в тому числі – 257 тис. шт. стандартних для реалізації.
Крім цього, слід відзначити, що минулий рік виявився урожайним для основних лісоутворюючих порід, зокрема дуба звичайного, ялиці білої, бука лісового, модрини європейської, сосни звичайної та інших. Так, в 2015 році було заготовлено
Відділ лісового господарства
Львівського ОУЛМГ
Тел.297-61-21