У Державному агентстві лісових ресурсів України відбулася зустріч Першого заступника Голови Держлісагентства Христини Юшкевич та працівників центрального апарату відомства з директором ТзОВ WaldCare Андре Грюцманом, який поінформував присутніх про українсько-німецький проект UNaForst, направлений на сприяння збалансованому лісоуправлінню в Україні.
Під час заходу йшлося про економічні, соціальні та екологічні наслідки реформування лісової галузі Німеччини. Було наголошено, що Німеччина є федеративною державою, де кожна окрема земля має свої особливості організації лісогосподарського управління державними землями. У більшості земель - це єдине лісогосподарське підприємство або установа, діяльність яких контролюється лісовою адміністрацією.
Директор ТзОВ WaldCare Андре Грюцман висловив сподівання на подальшу співпрацю з українськими колегами та запропонував лісівникам України відвідати Німеччину з метою ознайомлення з її лісовим господарством.