З листопада 2015 року усі підприємства Львівського ОУЛМГ активно включилися до процесу запровадження електронних закупівель товарів, робіт та послуг через систему ProZorro на платформі APS-tender.
За чотири місяці було здійснено 4400 торгів на загальну суму 61,0 млн.грн., або більш ніж 50 торгів щоденно. Сума зекономлених коштів – 532,0 тис.грн., з них по ДП «Бродівське ЛГ» - 255,0 тис.грн. та ДП «Старосамбірське ЛМГ» - 182,0 тис.грн.
Львівське ОУЛМГ звертається до підприємців та постачальників товарів і послуг державним лісогосподарським підприємствам Львівщини – ринок держзакупівель вільний.
Реєструйтесь на ProZorro та в режимі онлайн, відкрито й чесно продавайте свої товари та послуги лісгоспам. Електронні торги відкривають нові ринки збуту, ліквідують корупцією та суттєво заощаджують державні кошти.
Начальник відділу економіки
та фінансів Львівського ОУЛМГ
Б.В.Кисіль