25.02.2016 року в адміністративному приміщенні Львівської митниці відбулася спільна нарада за участю начальників митних постів Львівської області та представників держлісгоспів Львівського ОУЛМГ.
Основним приводом даного зібрання було неухильне виконання Закону України щодо заборони вивозу за межі України лісоматеріалів в круглому виді. Нарада пройшла в конструктивній та дискусійній обстановці.
В результаті наради вирішили: звернути увагу керівників митних постів та лісових господарств на безумовне дотримання обмежень, визначених законодавством під час експорту лісоматеріалів; звернути увагу на чітке дотримання вимог до якості лісопродукції при експорті паливної деревини на експорт; вжити спільних організаційних заходів з оптимізації видатків на оплату роботи інспектора митного поста поза межами зони митного контролю та в неробочий час .
Головний спеціаліст
відділу лісових ресурсів
машин та технологій
Львівського ОУЛМГ
М.І.Романів