Працівники державної лісової охорони державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, які належать до сфери керування Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, постійно проводять рейдову роботу з охорони державного лісового фонду та державного мисливського фонду.
З початку 2016 року (станом на 1 березня), вісімнадцятьма рейдовими бригадами лісогосподарських підприємств проведено 168 рейдів з охорони лісу та державного мисливського фонду. В результаті проведеної роботи складено 47 протоколів на лісопорушників (сума штрафів – 6,2 тис.грн., сума завданої шкоди становить 108,5 тис.грн.), в тому числі:
- за незаконну рубку – 37 протоколів (сума штрафів – 3,0 тис.грн., сума завданої шкоди становить 107,0 тис.грн.);
- порушення правил полювання 8 протоколів (сума штрафів – 3,0 тис.грн., сума завданої шкоди становить 1,5 тис.грн.);
- за засмічення лісів відходами 2 протоколи (сума штрафів – 0,2 тис. грн).
У лютому місяці цього року державною лісовою охороною Спаського лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ» виявлено лісопорушника, який незаконно зрубав дерево породи ялиця, чим завдано шкоду лісовому господарству в розмірі 5201грн. На даний час лісопорушником сплачено штраф в сумі 85 грн. та відшкодовано завдану шкоду лісовому господарству.
Відділ охорони, захисту лісу та
мисливського господарства Львівського ОУЛМГ