Державними підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства постійно проводиться моніторинг руху лісовозного транспорту.
Як повідомлялось раніше, на виконання доручення Львівської обласної державної адміністрації, в 2015 році державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ закуплено та встановлено на лісовозний транспорт GPS навігатори.
Результати від впровадження цього заходу не заставили себе довго чекати. Були виявлені окремі спроби несанкціонованого зливу пального та відхилення від запланованих маршрутів, наднормативний простій під навантаженням та розвантаженням лісопродукції. Водіїв, які пробували «тестувати» ефективність роботи навігаторів притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності. Робота в он лайн режимі по моніторингу роботи лісовозів продовжується.
Відділ лісових ресурсів
машин та технологій
Львівського ОУЛМГ