29 березня 2016р. група головних інженерів Львівського ОУЛМГ взяла участь в презентації техніки компанії «Д Лайт», яка проводилась в ДП «Сарненське ЛГ» Рівненського ОУЛМГ.
На оглядовому майданчику лісгоспу учасники мали можливість ознайомитись з комплексом машин та спеціалізованого устаткування для переробки залишків деревини у паливну тріску безпосередньо на ділянках головних та санітарних рубок, її транспортування та перевантаження у автотранспорт кінцевого користувача. Також було представлено лісовозні автомобілі на базі автомобілів МАЗ, КАМАЗ з причепами-сортиментовозами виробництва ТзОВ «Велмаш-Україна», трелювальні лебідки «ТAJFUN», гідроманіпулятори «PALMS». Після огляду техніки, між головними спеціалістами лісгоспів та представниками компанії, які проводили презентацію, відбувся обмін думками.
Відділ лісових ресурсів машин та технологій
Львівського ОУЛМГ