30.09.2016р. на базі Товарної Біржі «Львівська Універсальна» відбулись додаткові аукціонні торги деревиною, що планується до заготівлі у четвертому кварталі 2016 року державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ.
Додаткові аукціонні торги проводяться з метою більш повного забезпечення місцевих переробників деревини сировиною та максимальної мінімізації прямих угод по лісогосподарських підприємствах.
В торгах приймало участь 68 учасників – переробників деревини. На торги нашими підприємствами було виставлено 18,3 тис. м3 лісопродукції. Торги відбувались в напруженій обстановці. Значна частина лотів була знята з торгів через підняття цін понад 50 % від стартової ціни. Лоти, що були зняті, будуть виставлені на наступні додаткові аукціонні торги у жовтні місяці поточного року.
Результати торгів представлені у таблиці.
Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ