Працівники державної лісової охорони державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, які належать до сфери керування Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, постійно проводять рейдову роботу з охорони державного лісового фонду та державного мисливського фонду.
З початку 2016 року (станом на 1 жовтня), вісімнадцятьма рейдовими бригадами лісогосподарських підприємств проведено 907 рейдів з охорони лісу та державного мисливського фонду. В результаті проведеної роботи складено 306 протоколів на лісопорушників (сума штрафів – 26,5 тис.грн., сума завданої шкоди становить 1433,5 тис.грн.), в тому числі:
- за незаконну рубку – 194 протоколів (сума штрафів – 15,9 тис.грн., сума завданої шкоди становить 1432,0 тис.грн.);
- порушення правил полювання - 18 протоколів (сума штрафів – 7,7 тис.грн., сума завданої шкоди становить 1,5 тис.грн.);
- за засмічення лісів відходами - 8 протоколів (сума штрафів – 0,7 тис. грн);
- за порушення вимог пожежної безпеки в лісах - 86 протоколів (сума штрафів – 2,2 тис. грн);
27 вересня 2016 року в кв.31 Соснівського лісництва ДП "Жовківське лісове господарство" державною лісовою охороною під час патрулювання виявлено самовільну рубку двох дерев породи дуб. Сліди транспортного засобу, яким здійснювалося перевезення самовільно зрубаної деревини, вивели працівників лісгоспу до пилорами у с.Куличків.
Державною лісовою охороною, спільно з працівниками Сокальського відділу Національної поліції, на пилорамі було виявлено самовільно зрубану деревину, що по зрізах та формі відповідає пням у лісі, а також транспортний засіб яким було здійснено крадіжку. Загалом обсяг самовільної рубки склав 8,77м3, чим завдано збитки лісовому господарству у розмірі 37201,2грн. Особу лісопорушника встановлено та складено протокол про адміністративне правопорушення.
Відділ охорони, захисту лісу та
мисливського господарства
Львівського ОУЛМГ