Відповідно до плану придбання основних засобів, державними лісогосподарськими підприємства Львівського ОУЛМГ в 2016 році заплановано закупити нову техніку та обладнання на суму близько 40 млн. грн.
За 3 місяці 2016 року лісгоспами області придбано 5 одиниць нової тракторної техніки, один форвардер, 2 лісовозних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами на суму 11.7 млн. гривень. Серед підприємств, які оновили тракторний парк ДП «Бібрське ЛГ», ДП «Дрогобицьке ЛГ», ДП «Золочівське ЛГ», ДП «Сколівське ЛГ».
Державним підприємством «Бродівське ЛГ», закуплено другий форвардер Амкадор 2662-01 вартістю 5740 тис. грн.
Державним підприємством «Буське ЛГ» придбано 2 лісовозних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами на суму біля 3 млн. грн.
Впровадження нової лісовозної та трелювальної техніки дасть можливість значно зменшити витрати на паливно-мастильні матеріали, скоротити затрати коштів на ремонт та утримання в технічно-справному стані морально застарілої та фізично зношеної автомобільної та тракторної техніки.
Відділ лісових ресурсів
машин та технологій Львівського ОУЛМГ