Учора 25.06.2016 року у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства була проведена робоча нарада щодо ситуації, яка склалася із затримкою вагонів з лісоматеріалами круглими на залізничних станціях, зокрема по ст. Чоп.
Начальником Львівського ОУЛМГ Анатолієм Дейнекою попереджено керівників лісогосподарських підприємств щодо неухильного дотримання вимог Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів».
Зокрема наголошено, що у разі виявлення порушень цього Закону правоохоронними та митними органами ДФС до директорів держлісгоспів будуть вживатися суворі міри дисциплінарного впливу аж до звільнення із займаної посади.
Відділ лісових ресурсів,
машин та технологій Львівського ОУЛМГ