Сьогодні, 1 червня 2016 року у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації підписано Меморандум про партнерство та співробітництво для зменшення рівня корупційних ризиків у лісовому секторі Львівської області.
Меморандум про партнерство та співробітництво укладено між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, Державною екологічною інспекцією у Львівській області, Національним лісотехнічним університетом України, Асоціацією «Кластер Деревообробки та Меблевого Виробництва» та Дунайсько-Карпатскою програмою WWF в Україні.
Метою підписання є налагодження співпраці органів державної влади з громадськістю задля зменшення рівня корупційних ризиків у лісовому секторі Львівської області та покращення інформування громадськості.
Планується вивчити питання дотримання законності при проведенні рубок в трьох державних лісогосподарських підприємствах, а саме: ДП «Львівське лісове господарство», ДП «Славське лісове господарство» та ДП «Стрийське лісове господарство».
Прес-служба Львівського ОУЛМГ